PinterestFacebookInstagram

Moje Montessori

Montessori w domu czyli uczymy się od dzieci jak być wielkimi

Prezenty dla miłośników Montessori

18 czerwca 2018 | kategoria Inne różności

W Internecie da się znaleźć tyle wpisów na temat montessoriańskich prezentów dla dzieci! Ale co z dorosłymi? Może znajdzie się wśród was ktoś, kto tak bardzo polubił metodę Montessori, że bardzo chętnie dostałby jakiś prezent z nią związany (jakby coś, ja się zgłaszam!)? Oto kilka propozcji prezentów, z których miłośnik metody Montessori mógłby się naprawdę ucieszyć:
Moje Montessori Prezenty dla fanów Montessori

 

 

1. Książki autorstwa Marii Montessori – Pamiętam, kiedy kilka lat temu pod choinkę dostałam Odkrycie dziecka. Teraz ma zagięte rogi, dużo podkreślonych zdań i notatki na marginesach. Bardzo chętnie do niego wracam.

 

2. Kubek – Za dwa miesiące mam urodziny i chyba go potrzebuję. Naprawdę.

 

3. Torba – Marzy mi się spotkać kogoś z taką torbą idącego na zakupy. Na pewno bym go zatrzymała na rozmowę!

 

4. Koszulka – Metoda Montessori jest świetna, trzeba to powiedzieć światu! Taka koszulka jest wspaniałym pretekstem żeby zacząć rozmowę.

 

5. Laminator – Bo, wiadomo, w internecie jest tyle wspaniałych materiałów, że aż żal go nie mieć (Zajrzyjcie też to tych naszych, może wam się coś spodoba). I wyprzedzając pytania, ja mam Peach PL720. Tak, jestem zadowolona.


Uff, wybaczcie taki trochę niepoważny wpis (ale z kubkiem nie żartowałam!), następny będzie już poważny. 😉* Zdjęcia koszulki, kubka i toreb użyte za zgodą sklepu.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *